niedziela, 26 maja 2013

Ultimate Flash Face

Webowe narzędzie do sporządzania rysopisów twarzy;]. Za pomocą przeglądarki i aplikacji FlashFace stworzysz swój wizerunek, znajomych lub fikcyjnej postaci. Rzecz jasna nie ma obowiązku odzwierciedlania rzeczywistości tak więc pobawić można się w komponowanie karykatur. Chyba, że jesteś policjantem lub prywatnym detektywem i posłużysz się tym programem w pracy. Bank części twarzy /przynajmniej ten w wersji darmowej/ zawiera:
- ponad 65 fryzur
- w wersji free tylko 9 kształtów czerepów... znaczy się czaszki
- 32 kształty brwi
- okularów sztuk 35
- 22 par różnych oczu ;]
- prawie 40 kształtów nosa
- 35 wąsów
- ponad 50 kształtów ust
- podbródków w ilości 29
- szablonów zarostu dolnego czyli brody 57
Na telefony istnieje płatna wersja programu bogatsza w zasoby, a tym samym dająca więcej możliwości zabawy lub w poważnej pracy poszukując typów spod ciemnej gwiazdy szans na ich odnalezienie i ujęcie;].

Wszystkie te elementy podlegają manipulowaniu twórcy. Tak więc można je poszerzać, zwężać, pogrubiać i rozciągać dopasowując do tworzonego oblicza.
Obecną wadą przeglądarkowej wersji jest brak możliwości bezpośredniego zapisu dzieła na dysku. Danie możliwości wydruku, zapisu jako PDF lub wysłanie na Google Cloud nie musi każdego uszczęśliwić ;] Z pomocą przyjść może jakikolwiek program do wykonywania zrzutów ekranu.Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza