niedziela, 9 października 2011

M.A.R.S.

Dynamiczna, ostra i bardzo kolorowa kosmiczna strzelanina. Tym razem nie w dalekiej otchłani kosmosu a w okolicach Marsa :) Gra zasadniczo jest dla 2 graczy. Niemniej dobrej rozrywki dostarcza także gra w pojedynkę. Mimo obecności w opcjach zabawy sieciowej jest ona dopiero rozwijana. Inne propozycje opcji to m.in format dla zrzutów okna gry i zdefiniowanie przycisku ich tworzenia, grafika od 800x600 do 1200x800, cieniowanie (shader). Do walki wybiera się 1 z 20 pojazdów latających posiadających 11 rodzajów broni. Decydujemy też o ubarwieniu naszych samolotów. 

M.A.R.S.  oferuje poniższe tryby zabawy + krótkie oryginalne opisy:

SPACE BALL: Uderz, lub strzel w kulę tak, aby skierować ją na planetę Twoich przeciwników!
W roku 3547, cywilizacje w całej galaktyce, które osiedliły własne planety, żyły w pokoju i harmonii z otoczeniem. Jednak poza kontemplacyjnymi siedliskami, WIELKA WOJNA szalała. Jako słynny wojownik na drodze do honoru i dobrobytu, musisz chronić planetę przed nadchodzącą zgubą ze strony swoich zazdrosnych sąsiadów! W walce - prawdziwy bohater, takim jesteś: urodzonym graczem w zabójczą grę: SpaceBall. Chroń naszą planetę od sfery śmierci i pokonaj swoich wrogów, pozwalając im zostać zmiażdżonym na ich śmiesznym globie 

DEATH MATCH: Zniszcz tylu przeciwników ilu zdołasz
W efekcie WIELKIEJ WOJNY, straciliśmy wszystko: nasze domy, rodziny, poczucie naszej godności. Twoją ostatnią szansą, aby uwolnić się z takiego marnego życia, w którym wszyscy utknęliśmy, to zostać gladiatorem na Chwalebnej Arenie Śmierci. Stawiaj opór innym wojownikom i zarabiaj punkty niszcząc muszelki, które oni zwą pojazdami kosmicznymi. Przygotuj się! Czeka na Ciebie Śmierć lub Chwała.

TIME - DEATH MATCH: Zniszcz tylu wrogów, ilu potrafisz
Negocjacje spełzły na niczym! Zarówno Ty, jak i Twoi sąsiedzi, musicie poniść straty w nadchodzącej nieuchronnie WIELKIEJ WOJNIE. Ostatecznie, aby mieć kontrolę, muisz zdziesiątkować zasoby swojego wroga i chronić swoje własne. Jedynym sposobem na to jest Drużynowy Mecz Śmierci. Chroń swoich kompanów i zniszcz wrogów! Daj im lekcję, którą popamiętają na zawsze!

CANNON KEEP: Zdobądź pilot zdalnego sterowania i trzymaj tak długo, jak tylko zdołasz!
Jakby WIELKIEJ WOJNY nie było zbyt wiele... Twój system planetarny jest nękany przez nowe źródła niewyobrażalnego zła: Wielkie pojazdy kosmiczne nieznanych najeźdźców, lewitują nad galaktyką, grożąc domowym planetom bronią masowej zagłady. Jako znak cynizmu, najeźdźcy zrzucili zdalne sterowanie aby spotęgować strach i aby znane było pochodzenie śmierci. Zdobądź to pierwszy, aby obrócić planetę Twojego przeciwnika w miejsce spustoszenia! Bądź Trzymającym Władzę.

GRAVE - ITATION PIT: Zniszcz tyle wrogich pojazdów ile tylko zdołasz
WIELKA WOJNA spowodowała niewyobrażalną redukcję zasobów, więc naukowcy zmuszeni zostali do wynalezienia skutecznej broni, której produkcja nie wymagała zużycia deficytowych zasobów planety. Stworzyli nową broń z niesomowitymi właściwościami: zabija natychmiastowo, ale duży wpływ na wystrzelony pocisk ma grawitacja, przez co trudno ją operować. Dlatego nazwali ją: INSTA-GRAVE!
Niestety, ktoś ukradł technologię, przez co wrogowie także mogą używać tej diabelskiej technologii. Teraz Twoja kolej: Rozgrom tych złodziei w wielkiej bitwie GRAVE-ITATION-PIT, aby odzyskać przewagę.
Wygraj tą bitwę, a zwycięstwo w WIELKIEJ WOJNIE może należeć do Ciebie.
XP/Vista/W7           PL
strona domwowa:    http://mars-game.sourceforge.net/
pobieranie:    http://mars-game.sourceforge.net/?page_id=8

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz