środa, 20 kwietnia 2011

Niezbędnik Odchudzania

Zbiór narzędzi mających pomóc w osiągnięciu i utrzymaniu prawidłowej wagi ciała. Niezbędnik poza tabelami kalorycznymi wielu produktów spożywczych z możliwością wprowadzania własnych pozycji zawiera kalkulator spalonych kalorii podczas określonych aktywności fizycznych, kalkulator BMI, informacje o idealnej dla użytkownika wadze, wskaźnik WHR oraz porównanie ilości kalorii spalonych z przyjętymi. Istnieją także podobne narzędzia w wersji bezinstalacyjnej jak: Kaloria i Twój Dietetyk. Szukającym bardziej zaawansowanego programu, połączonego z dziennikiem treningowym polecam Body Architect.

95/98/Me/W2k/XP/W7/W8        PL
strona domowa:   http://macikowski707.republika.pl/innabeczka.html
pobieranie:   http://macikowski707.republika.pl/pliki/niezbednik2.1.exe 

4 komentarze:

 1. Fajny programik, dobrze się z nim pracuje, ma ciekawe opcje np obliczania ppm czego nie mają inne programy... jedyny minus to to że podczas pracy w programie nie ma podglądu na pasek startowy(zajmuje cały obraz monitora).

  OdpowiedzUsuń
 2. Prosty sposób, by zobaczyć pasek i pulpit to naciśnięcie klawisza WIN lub WIN+D. Co ważne nie powoduje to zamknięcia programu i jest dostępny z paska zadań. Dotyczy to także podobnych sytuacji z innymi programami.

  OdpowiedzUsuń
 3. dlaczego po wpisaniu dania nigdzie go nie ma ??????????????

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ależ można :). Na dowód tego wstawiłem dla Ciebie zrzut - spójrz na ostatnią grafikę. Po restarcie programu danie jest nadal dostępne.

   Usuń