niedziela, 12 października 2014

Free Ringtone Maker / makeownringtone.com

Jeżeli masowe tworzenie dzwonków telefonicznych na bazie utworów muzycznych nie jest twoim przeznaczeniem. Jeżeli jedynie z częstotliwością równą lądowania na człowieku meteorytu nachodzi cię chęć wycięcia wpadającego w ucho motywu z ulubionej piosenki. I jeżeli tylko masz komputer i dostęp do internetu :) To przychodzi z pomocą strona internetowa z jedną z lepszych do tego celu aplikacji webowych. Dzięki Free Ringtone Maker będziesz mógł sporadycznie zrodzić odpowiedni dzwonek do telefonu wygodnie przycinając czyjeś dzieło muzyczne oraz manipulując udostępnionymi kilkunastoma filtrami dostępnymi w Expert Mode.

 Niektóre z zalet:
 - Narzędzie pozwala działać, konwertować pomiędzy i zapisać na dysk lub bezpośrednio wysłać e-pocztą pliki: MP3, AAC, M4R, MP4, MPC, OGG.
- Pozwala określić jakość końcowego sygnału nazywaną w tajemnych kręgach jako bitrate (kbit/s): 32, 40, 48, 56, 64, 80, 96, 112, 128, 160, 192, 224, 256, 320. Tu rzecz jasna nie ma co oczekiwać cudów. Jeśli materiał wyjściowy jest jakości koncertu z festiwalu w Jarocine nagranego magnetofonem Kasprzak MK 232 to zmiana tych ustawień nic nie da i z wrażliwszego ucha popłynąć może krew :)
- dla muzycznych majsterkowiczów ponad tuzin filtrów w tym: kilka pogłosów, tremolo, ustawienia basów i sopranów, narastanie, wyciszanie oraz inne fanaberie w których średnio się orientuję :)

Spreparowany przez automat plik można na koniec, dla pewności, odsłuchać po czym ostatecznie znaleźć jemu miejsce w pamięci aparatu telefonicznego i cieszyć się z zaskakiwania otaczającego świata osobistą oryginalnością poprzez nowy super dzwonek :) I co najważniejsze... Wszystko to bez ściągania i instalowania kolejnego rzadko kiedy wykorzystywanego programu zaśmiecającego dysk i rejestr systemu.

Uparci mogą wykorzystywać owe narzędzie do konwersji całych plików muzycznych :)

strona domowa:   http://makeownringtone.com/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz